Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Winslet këshilltare e skenave nudo

Shko poshtë

Winslet këshilltare e skenave nudo

Mesazh nga Linddt prej Sat Sep 04, 2010 9:20 pmEvan Rachel Wood është këshilluar për skenat nudo për filmin e saj të ri “Mildred Pierce” nga bashkë-aktorja Kate Winslet.
Aktorja e filmit “Wrestler” ka thënë se ajo është shqetësuar shumë derisa është dashur të heqë teshat për filmin “Mildred Pierce”, por ka pasur mbështetjen e Kate Winslet.

“Isha shumë nervoze për këtë dhe Kate më shikoi dhe tha, ‘Dëgjo. Kam bërë gjithçka, në rregull. Dhe një ditë do të shohësh prapa në këtë dhe do të jesh shumë e lumtur që e ke bërë. Dhe do të jetë mrekulli, vetëm bëje. Ok?’ Nuk mund të thosha jo”, ka thënë Evan.

Aktorja 22-vjeçare po ashtu ka zbuluar se ajo është habitur kur ka kuptuar se edhe ajo ka fansat e saj të flaktë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi