Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Qeni pi një paketë cigare në ditë

Shko poshtë

Qeni pi një paketë cigare në ditë

Mesazh nga Linddt prej Sat Sep 04, 2010 9:24 pmKuzhinieri 23 vjeçar, Zeng Ziguang nga Provinca Hubei, mësoi qenin e tij për të pirë cigare. Qeni tani është i mvarur nga pirja e duhanit dhe pi një paketë në ditë ndërsa më parë nuk duronte as tymin e duhanit. “Ai e urrente erën e tymit. Por unë e kam trajnuar që ai të mësohet të pi dhe ta nxjerrë tymin jashtë,” tha Zeng.

“Gradualisht Blackien e kam mësuar me erën e duhanit dhe kam filluar duke ndezur nga një cigare në gojën e tij. Çdo herë që ai e bënte këtë, unë e shpërbleja atë me ushqime.”
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi