Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

hajt se degjohena....

Shko poshtë

hajt se degjohena....

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 9:59 pm

pershendetje te gjitheve!
hapa kete teme thjesht per te pershendetur njeritjetrin(kur vijme e largohemi nga forumi)
ciao moza
klm
shifna
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hajt se degjohena....

Mesazh nga Linddt prej Thu Sep 09, 2010 6:54 am

nihemi...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hajt se degjohena....

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:17 am

klm
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hajt se degjohena....

Mesazh nga Tiffany008 prej Wed Nov 03, 2010 8:41 am

Sure... pershendetje te gjitheve!
avatar
Tiffany008
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 03/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hajt se degjohena....

Mesazh nga Linddt prej Wed Nov 03, 2010 8:21 pm

pershendetje erdhe per ty Tiffany008 mvjen mir se ke zgjedhur qe ta kalofsh nje pjes te kohes juaj ne forumin deqani-ks Very Happy
mir se vini
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hajt se degjohena....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi