Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

pershendetje per te gjithe djemte e forumit

Shko poshtë

pershendetje per te gjithe djemte e forumit

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 10:01 pm

pershendetje per te gjithe djemte e forumit Very Happy
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per te gjithe djemte e forumit

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 04, 2010 10:36 pm

Pershendetje edhe per ty Arjana
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per te gjithe djemte e forumit

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 11:15 pm

flm per pershn... lennti
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per te gjithe djemte e forumit

Mesazh nga viola prej Sun Sep 05, 2010 9:43 am

Pershendetje djelmosha
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per te gjithe djemte e forumit

Mesazh nga Linddt prej Thu Sep 09, 2010 6:54 am

pershendetje nga une per gjith antaret e forumit
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje per te gjithe djemte e forumit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi