Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

ufffffffff kam 2min qe........

Shko poshtë

ufffffffff kam 2min qe........

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 10:11 pm

qe kam hyr ne forum
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ufffffffff kam 2min qe........

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 04, 2010 10:37 pm

ka 2 min qe provoj te Kontaktoj me ty 61998
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ufffffffff kam 2min qe........

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 11:11 pm

ka 2 minuta se jom hup nmendime Very Happy
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ufffffffff kam 2min qe........

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:17 pm

ka 2 min qe po rri ulur
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ufffffffff kam 2min qe........

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 8:09 am

ka 2 minuta qe jam hi ne pc
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ufffffffff kam 2min qe........

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Sep 13, 2010 8:08 am

Ka 2 Minn..Qe.... 969351
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ufffffffff kam 2min qe........

Mesazh nga Linddt prej Mon Sep 13, 2010 7:34 pm

ufff ka 2 minuta qe e mshla msn rlmao
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ufffffffff kam 2min qe........

Mesazh nga Linddii prej Mon Sep 13, 2010 8:15 pm

ka 2 min qe ngrena buk
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ufffffffff kam 2min qe........

Mesazh nga viola prej Tue Sep 14, 2010 9:33 am

uffffffffffff mbeta vetem ne forum
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ufffffffff kam 2min qe........

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Sep 14, 2010 9:45 am

ufffffffff kam 2min qe hyra ne pc
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ufffffffff kam 2min qe........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi