Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

SHAJ personin siper....

Shko poshtë

SHAJ personin siper....

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 10:14 pm

SHAJ personin siper....
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHAJ personin siper....

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 04, 2010 10:46 pm

Shot hahahah party
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHAJ personin siper....

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 11:06 pm

kali haha
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHAJ personin siper....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Sep 05, 2010 8:53 am

Me sha aa aaa nanen ne tela te rrymese hahaha
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHAJ personin siper....

Mesazh nga Arjana prej Sun Sep 05, 2010 11:07 am

hahha
melaqja ty nonen npost hahhaha
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHAJ personin siper....

Mesazh nga viola prej Sun Sep 05, 2010 11:18 am

Qyqja mos shani me nanat more si nuk keni turp

Mistrece
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHAJ personin siper....

Mesazh nga Linddii prej Sun Sep 05, 2010 11:46 am

qura
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHAJ personin siper....

Mesazh nga viola prej Sun Sep 05, 2010 11:47 am

shejtan
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHAJ personin siper....

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Sep 06, 2010 7:05 am

Uuuu Nanen N'tren hahahahhahahahha
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHAJ personin siper....

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:14 am

lop e kosit Razz hajgare
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHAJ personin siper....

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:01 pm

tull
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHAJ personin siper....

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 12:12 pm

Per mendimin tim me mire ti veme tituLLin MALLKOJE ANTARIN SIPER sepse ketu tingeLLon me mire
Te rafte pika mi Very Happy
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 34
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHAJ personin siper....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi