Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cfare marrdhenjesh keni me anetarin e mesiperm?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Cfare marrdhenjesh keni me anetarin e mesiperm?

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 10:16 pm

Cfare marrdhenjesh keni me parafolsin....

shpresoj se tema do kete sukses teasingclap2

Ne kete teme pranohen te gjitha llojet e marrdhjenjeve ..... pune/kanibale/shoqerore/nje-aneshe/politike/sexuale-sexi/ose dashurore....

Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare marrdhenjesh keni me anetarin e mesiperm?

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 04, 2010 10:45 pm

As qe e njoh

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare marrdhenjesh keni me anetarin e mesiperm?

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 11:07 pm

as une spot njoh ty !

Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare marrdhenjesh keni me anetarin e mesiperm?

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:18 pm

Me kta kom marrdhenie shoqerore (thash)

Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare marrdhenjesh keni me anetarin e mesiperm?

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 12:14 pm

Akoma asni,,me vone ta shofim

Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 32
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare marrdhenjesh keni me anetarin e mesiperm?

Mesazh nga qazimkerci prej Sat Dec 03, 2011 11:27 am

thjesht dhe bukur a kuptove hahahahhahaha

qazimkerci
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 03/12/2011
Mosha : 25
Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare marrdhenjesh keni me anetarin e mesiperm?

Mesazh nga qazimkerci prej Sat Dec 03, 2011 11:37 am

une spo e mar vehs fare se si funksionon ketu bvmd80mv

qazimkerci
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 5
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 03/12/2011
Mosha : 25
Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare marrdhenjesh keni me anetarin e mesiperm?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi