Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shkruaj dicka te bukur per antarin siper teje.

Shko poshtë

Shkruaj dicka te bukur per antarin siper teje.

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 10:17 pm

Pasi qe eshte bere si tradite ne kete forum te shkruajm per antaret siper,
hajde miq te shkruaj dicka te bukur pa fyrje per antaret qe kan shkruar para nesh.
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkruaj dicka te bukur per antarin siper teje.

Mesazh nga Linddt prej Thu Sep 09, 2010 6:55 am

je shum e bukur arjana Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkruaj dicka te bukur per antarin siper teje.

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:11 am

djal i mir osht deqani-ks
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkruaj dicka te bukur per antarin siper teje.

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:05 pm

shum i sjellshem
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkruaj dicka te bukur per antarin siper teje.

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 8:06 am

djalosh osht Linddt cheers61
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkruaj dicka te bukur per antarin siper teje.

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Sep 13, 2010 8:11 am

eDHe Ky Mdoket eshte DjaL ii Mireee eshtee...EDhe pse S'ja Kom pa.. rlmao Shpinn De Razz
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkruaj dicka te bukur per antarin siper teje.

Mesazh nga Linddt prej Mon Sep 13, 2010 7:34 pm

Kjo lart vajz e mir teper Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkruaj dicka te bukur per antarin siper teje.

Mesazh nga Luani-N prej Thu Oct 21, 2010 8:18 pm

gjithqka
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkruaj dicka te bukur per antarin siper teje.

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 11:59 am

Mbase emrin ka Luan,,besoj qe ka forcen e nje Luani Very Happy
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 34
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shkruaj dicka te bukur per antarin siper teje.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi