Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

GOSTIA E KAFSHEVE TE PYLLIT

Shko poshtë

GOSTIA E KAFSHEVE TE PYLLIT

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 12:11 pm

Ishin mbledhur te gjitha kafshet e pyellit dhe do benin nje gosti, bejne listen e gjerave qe u duhen per gostin dhe u caktojne sejcilit se cfare do sillnin. Ngelen vetem birrat per te sjelle dhe nga kafshet kishte ngelur Lepuri dhe Breshka, po te dergojme Lepurin ai hecen me shjet dhe na i thyen shishet me mire po dergojme Breshken. E mire u nis Breshka qe me mengjes, kalon koha dhe nje nga nje te gjithe u kthyen me me gjerat qe duheshin me perjashtim te Breshkes. Vjen darka dhe Breshka spo duket, ore po te shikojme pse u vonua Breshka, dhe dalin dhe e shikojne Breshken ne fund te oborrit... erdhi Breshka... erdhi Breshka... yrraaaa.. brohorasin te gjithe..dhe Breshka ja kthen mos me beni se spo shkoj fare. E mjera Breshke me shpejtsin e saj skish arritur me shume se ne fund te oborrit.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi