Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

CFAR DO TI THOJE ANETARIT SIPER ?

Shko poshtë

CFAR DO TI THOJE ANETARIT SIPER ?

Mesazh nga Arjana prej Sat Sep 04, 2010 10:18 pm

E thjesht cffar kishe deshire ti thoje anetari qe esht siper teje Smile
po e filloj un
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CFAR DO TI THOJE ANETARIT SIPER ?

Mesazh nga Linddii prej Sat Sep 11, 2010 11:18 pm

je cool
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CFAR DO TI THOJE ANETARIT SIPER ?

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 8:10 am

ska me ty djalosh je zthumbu
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CFAR DO TI THOJE ANETARIT SIPER ?

Mesazh nga viola prej Sun Sep 12, 2010 10:15 am

Te kam shume xhan vellaqko
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CFAR DO TI THOJE ANETARIT SIPER ?

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 5:38 pm

tdu shum motrushe 39 8723
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CFAR DO TI THOJE ANETARIT SIPER ?

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Sep 13, 2010 8:06 am

Deqani Ks-Jeee Perfect.... 7156
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CFAR DO TI THOJE ANETARIT SIPER ?

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 12:05 pm

Besoj qe je meLaqe me't vertet
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 34
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: CFAR DO TI THOJE ANETARIT SIPER ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi