Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy ft No One - Ku Jan Shqiponjat

Shko poshtë

Noizy ft No One - Ku Jan Shqiponjat

Mesazh nga Linddii prej Sun Sep 05, 2010 5:09 pm

Uoo oo ua aa
Ku Jan shqiponjat Noize Ku Jan Shqiponjat

Ref:
O Kuku Qa Mzu Belaja
Shqipet Nalt Per Kuq E zi 4x

Noizy

O Kuku Qa mzu Belaja
Zoni Jem Shkriu Akullnaja
O Kuku Me ra Dollnaja
Per 1 nat ju Ngjita n'Maja
OTR me Zemer Histori shum e gjat
Na jena Mbreter kta tjeret nuk paten fat se
Shqipnin Evropen Kosoven dhe Diasporen
Shqiptart Tregun Dashni
dashni tregum edhe na
Shqipnin Evropen Kosoven dhe Diasporen
Shqiptart Tregun Dashni
dashni tregum edhe na
Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
kaq mjafton sdu tjeter xho

Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
se kaq mjafton sdu tjeter xho

No One :
Shqipe qou per Kuq e Zi
Kosov Shqipni ku ka ma zi
kur jena bashk 1 net sna ngin
2 net sna ngin ,3 net vet na vin
Maqedoni edhe ty te du
se Kujtove ty t'Harum
e vllezen i kom krejt 1 emer
Shqiptar me shpirt e OTR me zemer
pse marona na prej tjerve
do thojn se jena shqiptar
nuk ju pyti kush per emra por ju pyta kush jon tpar

Noizy :
Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
kaq mjafton sdu tjeter xho

Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
se kaq mjafton sdu tjeter xho

Kom Shqiprien Krejt per mas
kom Kosoven nga cdo chast
Maqedonin e du pa mas
ku jan Shqiponjat ngjeth ket nat
kush ka than qe na nuk dim
Kishe na bojm veq probleme
nase njoni lyp probleme
ajde boe me shqipen teme
t'respektoj pa fund me emer
t'japim dor me dor nzemer
vllezer motra krejt barabart
gzuar dhe nje her per kuroren e art
Ku Jan Shqiponjat Ey Ey
ku Jan Shqiponjat A A
Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
kaq mjafton sdu tjetet xho

Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
se kaq mjafton sdu tjeter xho

Shqipet nalt per Kuq e zi uouo
Shqiper nalt per kuq e zi ye yeah
Shqipet nalt per kue q zi e e e
Shqiper nalt per kuq e zi yeah yeah
une Me ty sonte jom vlla
edhe ndoshta neser s'tnjoh
ti je shqiptar e une po
tash mjafton sdu qeter xho
une Me ty sonte jom vlla
edhe ndoshta neser s'tnjoh
ti je shqiptar e une po
tash mjafton sdu qeter xho
Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
Une Me ty une une me ty
kaq mjafton sdu tjetet xho
Une Me ty une une me
Une Me ty une une me
Une Me ty une une me
se kaq mjafton sdu tjeter xho
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Noizy ft No One - Ku Jan Shqiponjat

Mesazh nga Arjana prej Sun Sep 05, 2010 5:26 pm

thnx e fort teper
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi