Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Arta Muçaj martohet

Shko poshtë

Arta Muçaj martohet

Mesazh nga Linddt prej Thu Sep 09, 2010 7:04 amArta Muçaj definitivisht ka vendosur të jetojë larg Evropës.

Ka kohë që nuk është shfaqur nëpër ekranet televizive me ndonjë projekt filmik, dhe shkaqet për këtë mosparaqitje janë se aktorja e njohur është martuar dhe ka vendosur të jetojë në Australinë e largët, më saktësisht në New South Wales.

“Arta është e martuar dhe ka vendosur të jetojë në Australi, ndërsa në Kosovë dhe Shqipëri kthehet vetëm në rast të ndonjë udhëtimi zyrtar apo ndonjë vizite tek familjarët”, kanë njoftuar disa të afërm të aktores.

Nuk kemi shumë njohuri nëse bën jetë normale apo merret me ndonjë aktivitet, pasi ka gjasa që ajo të vazhdojë me aktrim edhe atje si një profesion që e zotëron si duhet./Panormama/
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi