Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Labi dhe Arjeta, imazhet e “Stone Castle”

Shko poshtë

Labi dhe Arjeta, imazhet e “Stone Castle”

Mesazh nga Linddt prej Thu Sep 09, 2010 7:05 amModeli i njohur shqiptar që jeton në Zvicër, Labinot Gashi, së bashku me pretendenten e kurorës së “Miss Zvicra 2010”, Arjeta Lataj, janë zgjedhur imazhe publicitare të kompanisë “Stone Castle”.

Sukseset e tyre vazhdojnë me këtë reklamë, pasi më herët ata janë dëshmuar në botën e modës duke marrë pjesë në sfilata dhe fotosesione të ndryshme në këtë vend.

Labinoti para disa muajve ishte në një udhëtim në Republikën Domenikane ku realizoi një fotosesion për të reklamuar veshjet e plazhit për një kompani të njohur atje.

Oferta në adresë të tij kishte ardhur direkt nga fotografi zyrtar i kësaj kompanie që kishte ftuar modelin shqiptar të vizitonte Republikën Domenikane.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi