Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Endrra e Genta Ismailit

Shko poshtë

Endrra e Genta Ismailit

Mesazh nga Linddt prej Thu Sep 09, 2010 7:06 amEdhe ata që i kanë të gjitha, ëndërrojnë. Listës së ëndërrimtarëve i bashkohet edhe këngëtarja Genta Ismaili.

Ndonëse ka jetuar për vite me radhë në Amerikë, mundësia për të qenë e pranishme me muzikën e saj atje duket se është e pakët. Disa shpresa të vaktë i jepeshin kohë pas kohe, por asgjë konkrete.

Këngëtarja ka deklaruar se po tenton edhe më tej që produksionet e saj t’i lançojë në tregun ndërkombëtar. Toka e ëndrrave duket se nuk është edhe toka e mundësive të mëdha për sukses.

Pritet që shumë shpejt këngëtarja të hedhë në treg disa këngë te reja të cilat do të jenë të destinuara për tregun ndërkombëtar, për këtë qëllim ato po punohen edhe në gjuhën angleze.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi