Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Artiola me videoklip te ri

Shko poshtë

Artiola me videoklip te ri

Mesazh nga Linddt prej Thu Sep 09, 2010 7:06 amSapo është lancuar në tregun shqiptar, videoklipi më i ri i këngëtares Artiola Toska.
E cilësuar nga të gjithë fansat e saj si bilbili ikëngës popullore, këngëtarja ka përgatitrur surprizën e rradhës, që e ka titulluar ‘Lulja e Preferume’.
Një album mjaft i vecantë me këngë të stilit të Artiolës në të cilin ka bashkëpunuar me Edi Balilin, tekstet nga A. Trebicka.
Albumi në të cilën përfshihet kënga në fjalë e këngëtares titullohet ‘LIVE 2009’ dhe si gjithmonë Artiola ndodhet në kulm të suksesit. (Bluetooth)
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi