Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Paris Hilton në burg

Shko poshtë

Paris Hilton në burg

Mesazh nga Linddt prej Thu Sep 09, 2010 7:07 amParis Hilton mund të dënohet me katër vjet burg për posedimin e 0.8 gramëve të kokainës dhe gënjimin gjatë hetimeve të policisë.

Hilton ishte ndaluar në Las Vegas, ndërsa policët kishin kontrolluar veturën pasi që kishin ndjerë erën e marihuanës. Ajo ishte arrestuar për posedim të 0.8 gram kokaine, transmetojnë mediet amerikane, transmetojnë mediet amerikane.

Por ajo kishte deklaruar se çanta e kompanisë Channel, në të cilën ishte gjetur kokaina, nuk ishte e saj, por e një mikeshe. Kjo deklaratë zemëroi përfaqësuesit e kësaj marke të njohur të modës. Por, ajo të njëjtën çantë e kishte fotografuar para incidentit dhe e kishte vendosur në Twitter me tekstin: “E dua çantën time Channel, që e kam blerë sot:”’.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi