Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mani Ismajli një femër superseksi

Shko poshtë

Mani Ismajli një femër superseksi

Mesazh nga Linddt prej Thu Sep 09, 2010 7:09 am

Ngjajnë shumë me njëra-tjetrën dhe duket se motra e Genta Ismajlit ka vendosur që gjithashtu t’i futet rrugës së artit.

Në internet kanë filluar të shfaqen disa foto artistike të sajat, të cilat po krijojnë kureshtje tek publiku nëse dhe Mani është duke përgatitur ndonjë këngë apo janë thjeshtë foto për kënaqësi personale.

Ne nuk dimë nëse vokalisht ajo mund të përballojë një këngë (sot të gjithë po këndojnë nuk ka më nevojë zëri hahahaha, por mund të themi se ndoshta e ka të hapur rrugën për të provuar modelimin.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi