Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bleona pozon lakuriq

Shko poshtë

Bleona pozon lakuriq

Mesazh nga Linddt prej Thu Sep 09, 2010 7:13 amKëngëtarja nga Shqipëria Bleona Qereti e cila pas martesës jeton në Amerikë ajo është paraqitur në kopertinën e Revistës “Jeta”.

Siç mund ta shihni këtë foto ajo ka pozuar e zhveshur që të jetë në kopertinat e kësaj reviste.

Për me shume foto vizitoni albumin fotografik të Bleonës.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi