Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kafshet e tjera dhe Gomari

Shko poshtë

Kafshet e tjera dhe Gomari

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 12:12 pm

Ishin mbledhur nje her te gjitha kafshet e po tregonin barcoleta, e tregon nje barcolete lepuri dhe ishta aq gallate sa te gjithe po qeshin e mbanin barkun me dore me perjashtim te Gomarit. E mire fillon ketri tjetren dhe aty nga gjysma e barcoletes qe po tregonte Ketri nderkohe qe te gjithe degjonin me vemenjde Gomari qeshi me gjithe shpirt.... po ti Gomar cpate qe qeshe tani .. epo une tani e kuptova barcoleten e Lepurit...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi