Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

TE QESHIM SEBASHKU

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: TE QESHIM SEBASHKU

Mesazh nga Linddt prej Fri Sep 10, 2010 11:40 pm

e kam ber edhe un nje per poezi per diten e pare te shkolles e gjeni ne proffilin tim per like dhe komente flm ........................u qun quna edhe goca vrap e vrap se filloj shkolla moren libra dhe fletor 20 leke per akllore .......... ktu e kam shtu per kerkes te shokut tim bertit ........ ca nga fshati ne qytet ca nga puka ne kryeqytet per mesime dhe detyra cunat hip hop gocat manykyra
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE QESHIM SEBASHKU

Mesazh nga Linddt prej Fri Sep 10, 2010 11:40 pm

"""UN MESUESIN E KAM XHAN
DHE PSE KOKEN SHPESH MA CAN
SNA LA I HERE ME BO MUHABET
VET I MBANTE KOMET PERPJET
PO TE ISHET PUNA PER LEK
... ZYSHA VITE NE SHKOLL EDHE PA BRE"""
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE QESHIM SEBASHKU

Mesazh nga Linddt prej Fri Sep 10, 2010 11:41 pm

Kush dreqin me mesoi Ineternetin, se s'po di me c'fare eshte realiteti
kur hy ne Chat haroj te dal, aty mesova qe kusherira ime ka 3 jave qe ka lindur djal
Nuk ri dot pa hyre perdite ne Internet, kurse tek gjyshja kam pa shkuar plot 2 vjet ...
Nuk le femer pa ngacmuar ne Forum, sa nuk me del koha as per te fjetur gjum
Kerkoj gjithe diten te gjej nje Portal, s'me inetereson se kam shtruar gjyshin ne spital
i them Mirmengjes c'do dite nje shoku ne Irlanden e Veriut, ehhh... ta dini ju... kam 4 muaj pa pare komshiun
Pyes c'do dite Sugan c'fare ngjyre i ka veshur breket, dhe nuk pyes mamane c'fare ka gatuar per dreke
Ne MSN kam femra dhe nga Islanda, dhe nuk kam kohe te dal me shoket as per nje kafe
I njoh gjithe Shetet vetem nga IP-ia, dhe nuk di ne c'vit eshte cliruar Shqiperia
E lashe gjithe leket ne Ineternet Caffe, kur propozoj nje femer i them: hajd dalim nje xhiro se nuk kam lek per kafe
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE QESHIM SEBASHKU

Mesazh nga Linddt prej Fri Sep 10, 2010 11:42 pm

nje cun rreth 15-16 vjeç qe e kishte shum mire me babin e tij
i thote se te nesermen di ikte te bente sex per here te pare dhe i ati
gjith gezim i jep ca keshilla...
Te nesermen kur djali kthen i ati e pyet:
Hé MOR BIR SI TU DUK???
...djali:- SHUM BUKUR
babai:- PO KUR E LATE TAKIMIN PER HEREN TJETER??
djali:- ME THANE SHOKET KUR TE TE SHEROHET B*THA...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE QESHIM SEBASHKU

Mesazh nga Linddt prej Fri Sep 10, 2010 11:42 pm

Niset burri per ne shtepi dhe ne dere e pret gruaja e shqetesuar.
-He si vajti puna? C’te tha doktori?
-Me tha qe me kane mbetur vetem 30 here te tjera per te bere sex dhe ateher je i djegur.
-Oh, atehere u dashkan perdorur me kujdes pranda...j duhet te bejme nje liste.
-Une rruges e bera listen dhe me vjen keq te them qe emri yt nuk eshte aty
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE QESHIM SEBASHKU

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi