Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cilin shfletues perdorni?

Shko poshtë

Cilin shfletues perdorni?

22% 22% 
[ 2 ]
22% 22% 
[ 2 ]
11% 11% 
[ 1 ]
44% 44% 
[ 4 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 9

Cilin shfletues perdorni?

Mesazh nga Linddt prej Fri Sep 10, 2010 11:56 pm

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin shfletues perdorni?

Mesazh nga Linddt prej Fri Sep 10, 2010 11:57 pm

une Mozilla Firefox
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin shfletues perdorni?

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:16 am

Internet Explorer
Mozilla Firefox
Google Chrome
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin shfletues perdorni?

Mesazh nga Tiffany008 prej Wed Nov 03, 2010 8:43 am

Yes, such as the newest Internet Explorer search engine...
avatar
Tiffany008
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 03/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin shfletues perdorni?

Mesazh nga Linddii prej Wed Dec 22, 2010 6:03 pm

Google Chrome <3
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cilin shfletues perdorni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi