Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pse u gjend Berry në përqafimin e Martinezit

Shko poshtë

Pse u gjend Berry në përqafimin e Martinezit

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:12 pmFituesja e çmimit “Oskar”, aktorja Halle Berry në përqafimin e kolegut francez, Oliver Martinez-it, me të cilin paraqitet në filmin “Dark Tide”, sipas shkrimeve të tabloideve amerikane, përfundoi pasi që frikësohet nga vetmia. Çifti, të rikujtojmë është zënë duke u puthur me plot afsh. Për lidhjen e tyre është duke u folur e shkruar një kohë të gjatë dhe janë parë edhe në darkë romantike.

Pas ndarjes së para do kohe me Gabriel Aubry-n, babanë e vajzës së tyre Nahle-s, aktorja e bukur nuk ka pritur shumë dhe “e hodhi grepin”. Jetën e saj dashurore dëshiron ta kthejë në drejtimin e duhur pasi që frikësohet se pleqërinë do ta presë e vetme. Aktorja 44-vjeçare pas vetes i ka dy martesa të dështuara, dhe edhe pse amësia është prioriteti i saj kryesor, është duke u përpjekur që të gjejë edhe atë “të vërtetin”.

“Ora është duke rënë dhe unë nuk mund të tolerojë dhe nuk mund ta përballojë që të mbetem e vetëm”, tha aktroja e mirënjohur, Halle Berry.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi