Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bradi tradhëton Angelina-n

Shko poshtë

Bradi tradhëton Angelina-n

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:15 pmBrad Pitt është duke e tradhtuar Angelina Jolie-n me femrën më të re, modelen e bukur franceze e cila punon si stjuardesë. Tablodi amerikan “Star” solli tregimin për francezen 22-vjeçare, e cila punon për një avio-kompani private, e cila merret me transportimin e aktorëve të Hollivudit të kategorisë ‘A’.

Në këtë mënyrë ajo edhe u njoftua me Pitt-in. Ajo pohon se aktori e kishte rezervuar biletën për kompaninë e saj, vetëm që ta dërgonte në shtrat.

“Kemi bërë seks në avion, në lartësi të madhe. Brad Pitt gjithmonë është ndier i pakënaqur me Angelina-n, ndërsa unë i kam ofruar kënaqësi. Pitt më lavdëroi se jam më e mirë se Jolie në shtrat”, tha 22-vjeçarja. Për momentin nuk ka ndonjë reagim nga çifti Pitt-Jolie.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi