Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kenaqesi e re e lojerave me celular

Shko poshtë

Kenaqesi e re e lojerave me celular

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:22 pm

Nganjëherë loja në celular nuk është edhe aq interesante. Është vështirë ta kontrollosh lojën duke përdorë tastierën e celularit. Prandaj këtu është Zeemote, joystick-u i parë për telefonat celularë.

Zeemote në celular lidhet me anë të Bluetooth. Është intuitiv për përdorim, mu sikur Wiimote, dhe u mundëson precizitet të madh gjatë lojës.

Pajisja tani për tani mund të blihet vetëm në Holandë, mirëpo Nokia do të ndryshojë këtë fakt.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi