Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Internet Explorer 8 vjen ne muajin nentor

Shko poshtë

Internet Explorer 8 vjen ne muajin nentor

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:24 pm

Versioni i tetë i shfletuesit të popullarizuar të internetit Internet Explorer do të paraqitet në versionin e tij të dytë eksperimental më 28 gusht, derisa versioni final i ‘tetëshit’ arrin në muajin nëntor të këtij viti.

Sipas blogeres së besueshme të faqes së internetit ZDNet, Mary-Jo Foley, këto janë informata të vërtetuara.

Internet Explorer 8 Beta 2 deri në fund të këtij muaji do të jetë në dispozicion për shkarkim dhe shfrytëzim pa pagesë mu sikur paraardhësi i tij, versioni eksperimental Beta 1.

Përditësimi i Internet Explorer në Beta 2 do të jetë i mundur nëpërmes shërbimit Automatic Updates, derisa shfletuesi është kompatibil me sistemet operative Windows XP, Vista si dhe Windows Server 2003 e 2008.

Burimi: Telegrafi
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi