Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Edhe telefonat VOIP mund te jene te bukur

Shko poshtë

Edhe telefonat VOIP mund te jene te bukur

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:25 pm

Për këtë pajisje nuk dimë shumë, për më tepër, e as që mund të dimë duke pasur parasysh se bëhet fjalë për prototip të telefonave VOIP. Mirëpo është dizajnuar aq bukur sa nuk mund ta anashkalojmë.Telefoni Tatung VOIP do të duhej të kishte lidje Bluetooth e Wi-Fi dhe pjesën e përparme të ndjeshme në prekje. Opsione dhe taste nuk ka tepër, mirëpo na duket se ka mjaft për krejt ato që nevojiten në një pajisje VOIP.

Se a do të paraqitet në treg kjo pajisje dhe me çfarë çmimi, kjo është punë tjetër, mirëpo edhe nëse nuk ec puna në aspektin e VOIP, nuk do të ishim pishman as që ky dizajn një ditë të përdoret për zhvillimin e telefonave celularë.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi