Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Djali i ri qe donte dy nuse dhe Gjeli qe i hengri persheshet

Shko poshtë

Djali i ri qe donte dy nuse dhe Gjeli qe i hengri persheshet

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 12:13 pm

Ishte nje djale dhe i erdhi koha te martohej e i thote babes se vet, babe une dua dy nuse se nje sme del. More bire i thote babai merr nje sikur une se te del sa te duash... jo jo dua dy une thote djali. E mire i ja gjen babai dy nuse dhe e marton djalin, dhe naten e pare te marteses i porosit nuset ky babai qe mos ta linin djalin per te fjet gjithe naten po ta benin ate punen me rradhe nje here njera e nje her tjetra.
Te nesrmen ne mengjes djali i lodhur e i rraskapitur nga ai muhabeti del ne ballkon dhe aty gjen te jatin qe pinte kafe..mirmengjes bir i thote... mirmengjes o babe.. Njera nga nuset i sjell mengjesin pershesh me qumesht dhe filloj te hante aty afer nje gjel po fuste sqepin ne tasin e tij dhe i hante persheshet.. dhe ky djali nga qe ishte i dermuar fare dhe skish forca as te trembte gjelin thote...ik more gjel se po i them babes me te martu me dy nuse dhe ty.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi