Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Se shpejti trasheguesi i celularit LG Prada

Shko poshtë

Se shpejti trasheguesi i celularit LG Prada

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:28 pm

Celulari ekskluziv i LG-së Prada së shpejti do të bëhet me trashëguesin e tij me emrin Prada II, derisa tani janë të njohura edhe specifikat e sakta.

Nëse mund tu besohet thashethemeve të fundit, Prada e re do të jetë e pajisur në një mënyrë bukur mbresëlënëse. Komunikim quad-band, komunikim i të dhënave nëpërmes lidhjeve Wi-Fi, HSDPA e Bluetooth, ekran me diagonale prej tre inçësh dhe rezolucion 240 x 400 piksela si dhe radio FM.

Kamera e tij ka karakteristika të shkëlqyera: pesë megapiksela, video incizim dhe blic. Pajisja do të ketë tastierë të plotë QWERTY e cila do të hapet në rrëshqitje, e krejt këto e bëjnë celularin një produkt të pajisur mirë.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi