Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Laptop me jastek

Shko poshtë

Laptop me jastek

Mesazh nga C.r.b.n prej Sat Sep 11, 2010 12:28 pm


Keni nevojë për jastëk? Futni laptopin tuaj në çantën e laptopit Napbook dhe në mënyrë krejt legjitime mund ta merrni jastëkun tuaj në zyre. Varësisht nga nevojat ju do të keni me vete diçka ‘me modë’, pushimin për kokë, një karrige më të rehatshme dhe çantë laptopi.

Nëse jeni larg krevatit, si zëvendësim për jastëkun ndoshta do të kishit përdorur duart, çantën e dikujt, librat apo diç tjetër. Mirëpo a keni menduar ndonjëherë të flini në laptop? Ndoshta jo në laptop, por në çantën e laptopit të dizajnerit islandez Hafsteinn Juliusson do të flini si fëmijë.

Çanta e laptopit Napbook është përgatitur shumë mirë për të qenë sa më e butë, sikur jastëku.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi