Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

3 KËNGËTARET SEKSI, NË SULM NDAJ ELITA 5?

Shko poshtë

3 KËNGËTARET SEKSI, NË SULM NDAJ ELITA 5?

Mesazh nga Linddt prej Fri Jun 25, 2010 11:48 pm


Sigurisht që nuk është e vërtetë, pasi Elita 5 mbetet ndër idhujt e publikut shqiptarë dhe vetë atyre.
Soni Malaj, Çiljeta Xhilaga dhe Elvana Gjata janë parë shpesh në koncerte të përbashkëta me ta dhe kjo shuan çdo dyshim për rivalitet. Përkundrazi, nga fotoja që shohim, bindemi se ata janë miq të mirë, aq sa nuk u mungojnë shakatë me njëri tjetrin.
Ndërkohë që Soni duket sikur do të qëllojë një prej pjesëtarëve të grupit Elita 5; Çili dhe Elvana pozojnë me dy gishta, duke shprehur hapur dhe preferencat e tyre politike. Në fakt, sikurse shihet, fotoja është shkëputur nga një koncert i Partisë Demokratike ku sikundër ndodh shpesh artistët mblidhen bashkë


Edituar për herë të fundit nga Deqani Ks në Sun Aug 01, 2010 6:13 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 3 KËNGËTARET SEKSI, NË SULM NDAJ ELITA 5?

Mesazh nga dafina grils prej Mon Jun 28, 2010 6:02 am

flm shum...
avatar
dafina grils
Antar
Antar

Numri i postimeve : 31
PIKE : 70
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi