Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Se shpejti nje tjeter Samsung 8 megapixels

Shko poshtë

Se shpejti nje tjeter Samsung 8 megapixels

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 5:55 pm

Duket se tetë megapikselat tek celularët e Samsungut janë bërë rezolucion standard, sepse pas modelit i8510 është paraqitur edhe një tjetër me kamerë të kualitetit të njëjtë.

Celulari i kompanisë Samsung është i dizajnit rrëshqitës dhe quhet M8800 Pixon, derisa specifikat e tij janë shumë interesante, por edhe nga pak të pazakonta.

Pikësëpari, në të gjendet ekrani i ndjeshëm në prekje me rezolucion prej 400×240 piksela, që na shtyn të mendojmë se bëhet fjalë për një telefon të mençur (smartphone), mirëpo Samsung në të ka integruar sistemin e saj operativ standard.

Mundësitë tjera janë të avancuara: HSDPA, GPS, FM radio dhe mundësia e zgjerimit të memories me anë të microSD kartelave. Ajo çfarë mungon është vetëm Wi-Fi.
Kur të mendojmë më mirë, kjo nuk është edhe aq e pakuptimtë: shumë shfrytëzues kanë dëshirë të kanë telefon të fuqishëm, por telefonat e mençur janë tepër të komplikuar për përdorim.

Çmimi i pritur i pajisjes e cila do të duhej të paraqitej në treg në muajin nëntor është rreth 550 euro.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Se shpejti nje tjeter Samsung 8 megapixels

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 5:55 pm

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi