Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mbushes USB per te gjitha llojet e celulareve

Shko poshtë

Mbushes USB per te gjitha llojet e celulareve

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 5:56 pm

Deri më tani kemi parë disa mbushës shumë-funksional për celularë, mirëpo ky produkt i kompanisë Connectland po na duket disi më praktik.

Pa marrë parasysh se çfarë marke të celularit preferoni, kjo pajisje shpesh do të dëshmohet si shumë e dobishme.

Pajisja me emërtimin e plotë Connectland USB Multi-Cellular Phone Charger është bukur i vogël dhe nga njëra anë lidhet në portin USB, derisa në anën tjetër mund të kyçni celularët e kompanive Samsung, Motorola, Nokia, Sony Ericsson dhe disa tjera.

Çmimi i tij është vetëm 18 dollarë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi