Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Apple iPod i dekoruar me ar

Shko poshtë

Apple iPod i dekoruar me ar

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 5:57 pm

iPod-i i zakonshëm ju duket tepër i lirë, e në të njëjtën kohë iu shkon në nerva që hajnat e rrugës assesi të mos ju zgjedhin ju për t’iu plaçkitur? Krejt këto mund të zgjidhen me blerjen e iPod-it të dekoruar me ar 24 apo 18 karatësh.

Pra, sa i përket funksioneve, bëhet fjalë për një iPod Nano krejtësisht normal, respektivisht Touch – dallimi është vetëm në çmim, sepse për një Nano të artë do të duhet të ndani 644, e për Touch 823 dollarë.

Ata mund të blihen në dyqanin online GoldStriker, i cili ka specializuar për ‘përpunimet’ e arta të pajisjeve të popullarizuara. Ajo që ju rekomandojmë është që pajisjen tuaj të mos ia tregoni gjithkujt.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi