Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Laptopi i pare 13.3 inhc nga HP

Shko poshtë

Laptopi i pare 13.3 inhc nga HP

Mesazh nga Linddt prej Sun Sep 12, 2010 5:58 pm


Nuk bëhet fjalë për ndonjë të dhënë shumë të rëndësishme, mirëpo është interesante se HP nuk ka paraqitur ende asnjë laptop me diagonale të ekranit prej 13.3 inçësh. Epo, edhe kësaj tradite i ka ardhur fundi.

Pavilion dv3500t bie përafërsisht në klasën e mesme, kur bëhet fjalë për këtë diagonale të ekranit. Në konfiguracionin më të fortë, në të gjendet procesori i Intel Core 2 Duo, deri në 8 GB RAM dhe deri në 400 GB hapësirë të diskut, pastaj DVD writer, tri porte USB, HDMI dhe lexues i kartelave të memories.

Peshon gjithsej 1.8 kilogramë, derisa rezolucioni i ekranit për dikë është i mirë, e për dikë tjetër ndoshta tepër i dobët me 1280×800 piksela.

Çmimi fillon prej 999 dollarësh amerikanë, mirëpo nëse kërkoni shumë gjëra në të, natyrisht edhe çmimi do të jetë dukshëm më i madh.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi