Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Olsi dhe Noçja fejohen

Shko poshtë

Olsi dhe Noçja fejohen

Mesazh nga Linddt prej Mon Sep 13, 2010 7:23 pmDy të dashuruarit e edicionit të parë të “Big Brother”, Olsi dhe Noçja, këtë vit kanë vendosur që të fejohen.

Me gjithë uljet dhe ngritjet e zakonshme në një lidhje, çifti simpatik vijon të ruajë të konsoliduar dashurinë e krijuar dy vite e gjysmë më parë në shtëpinë e “BB”.

Jeta e tyre private ka ngjallur gjithmonë kuriozitet ndaj per te shuar kurreshtjen e tyre, Olsi Mingomatës,ka sjell nje rrefim te sinqerte per ’Summer pages’ përmes së cilit ka zbuluar detaje të fejesës dhe të jetës së tyre private.

‘Fejesa është diçka që diskutohet në një çift, sidomos kur qëndron për një kohë të gjatë me një njeri, shkallët ngjiten gradualisht, lidhja kalon nga një nivel në një tjetër dhe si pasojë, vjen momenti për të marrë vendime. Përderisa ne jemi bashkë dhe për më tepër mendojmë që të rrimë bashkë, pse të mos e bëjmë më tradicionale lidhjen’ , ka thene Olsi.
Me tej ai ka treguar arsyet e funksionimt te lidhjes se tij te shumeperfolur me Noçen:
”Ne thjesht e duam njëri-tjetrin. Nuk është se kemi ndonjë sekret të madh, të pazbuluar. Jemi mësuar me njëri-tjetrin dhe mua personalisht më duket shumë rrugë e gjatë të nis një lidhje nga e para. Nuk më ngjall interes ndonjë femër tjetër, madje nuk marr mundimin të njoh njeri tjetër duke qenë se nuk besoj se do të gjej ndonjë gjë më tepër tek një femër tjetër” .
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi