Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Anjeza ne plazh me djalin e Mejdanit

Shko poshtë

Anjeza ne plazh me djalin e Mejdanit

Mesazh nga Linddt prej Mon Sep 13, 2010 7:24 pmPrezantuesja e njohur e televizionit “Klan”, Anjeza Maja,duket se i ka shijuar më së miri pushimet e verës, ndërkohë që në valët e këtij televizioni transmetohet programi “Maratona e këngës popullore”e prezantuar prej saj dhe Drini Zeqos.

Meqenëse vjen nga konkurset e miseve nuk diskutohet që Anjeza ka një perfeksion trupor, të cilin e shihni së miri në këto foto të realizuara nga paparaci ynë pak ditë më parë në plazhin Dhërmiut.

Anjeza është fotografuar në shoqërinë e Denion Mejdanit, djalit të ish-Presidentit Mejdani, i cili rreth tre muaj më parë u emërua nëndrejtori i KESH.

Nga fotot duket sikur mes Anjezës dhe Denionit ka një miqësi shumë të mirë. Apo diçka më shumë? Do ta zbulojmë në javët në vazhdim.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi