Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hana gjen princin e ëndrrave

Shko poshtë

Hana gjen princin e ëndrrave

Mesazh nga Linddt prej Mon Sep 13, 2010 7:27 pmHana Cakuli, përveç që është shprehur shumë e kënaqur me arritjet e saja në fushën muzikore, ajo ka zbuluar se tashmë ka gjetur edhe princin e ëndrrave të saj.

“Mendoj se e kam gjetur. Është i sjellshëm, i këndshëm, i dashur dhe e dua”, ka thënë këngëtarja gjatë një interviste për mediat shqiptare.

Hana ndërkohë është duke u përgatitur ta hedhë në treg edhe një këngë të re, për të cilën ka realizuar edhe me videoklip.

Fansat e saj mund ta dëgjojnë këngëtaren “live” në kryeqytet (Prishtinë), tek “Maroon Pub”.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi