Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shefi ne dollap

Shko poshtë

Shefi ne dollap

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 12:15 pm

Ishte nje burre dhe kishte nuhatur se gruaja e tij po ja dridhte me njerin po nuk e dinte se me ke.
Ky punonte ne nje zyre, nje dite u fsheh perjashta shtepise dhe po ruante kur nje burre u fut ne shpi ky priti nja 5 minuta dhe shkoi te shpia, gruaja me ate burrin brenda sa kishin filluar lojen dhe vjen ky brenda.. fshihu i thote gruaja dashnorit.. po ku ... futu n e dollap. E shkon ky futet ne dollapdiku mes kostumeve.
Kur futet burri brenda e gjen gruan lakuriq.. dhe e pyet he pse lakuriq ti po ja i thote kjo.. jo po keshu jo po ashtu .. apo nuk roba per te veshur dhe shkon te dollapi ja ku i ke kostumet qe te kam ble ...1 pale, dy pale, 3 pale njatjeta shoku shef 4 pale, 5 pale ouuuu shefi ne dollapin tim!
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi