Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Korabi Shaqiri me album të dytë

Shko poshtë

Korabi Shaqiri me album të dytë

Mesazh nga Linddt prej Mon Sep 13, 2010 7:28 pmKorab Shaqiri ka zbuluar se ai është duke punuar në finalizimin e albumit të tij të dytë, ndërsa paralel me këtë është fokusuar edhe në vazhdimin e studimeve të magjistraturës.

“Plan i im i ardhshëm është albumi i dytë ku dhe po punoj në atë drejtim dhe po i finalizoj këngët e shumta të cilat i kam punuar gjatë këtij viti.

Po ashtu jam duke vazhduar pjesën e dytë të magjistraturës ku në vitin e ardhshëm pres të magjistroj”, ka thënë Korabi për Telegrafi.com

Korabi ka zbuluar se nuk do të jetë pjesë e festivaleve të sivjetshme sepse nuk ka asnjë këngë të kompozuar për stilin e tyre.

“Nuk mendoj të jem pjese e festivaleve, për arsye se nuk kam asnjë këngë të kompozuar për stilin e festivaleve. Por në momentin kur do të kem, patjetër se do të jem pjesë e tyre”, ka shtuar këngëtari./
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi