Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rosela Gjylbegu: “Rruga e zemrës” mi hapi shumë dyer

Shko poshtë

Rosela Gjylbegu: “Rruga e zemrës” mi hapi shumë dyer

Mesazh nga Linddt prej Mon Sep 13, 2010 7:28 pmRosela Gjylbegu, ndihet vërtet fatlume jo vetëm për çmimin e parë që i dha dueti me Eliza Hoxhën por edhe pse kjo këngë u bë një hit i vërtet dhe i hapi shumë dyer asaj.

Këngëtarja nga Shqipëria thotë se kjo periudhë i kujton asaj kohën kur një vit më parë ajo përgatitej për të marrë pjesë në Festivalin “Kënga Magjike”.

Pas suksesit të madh me hitin “Rruga e zemrës”, Rosela tash është bërë pjesë e administratës se Kuvendit të Shqipërisë dhe ka deklaruar se ndjehet me fat që ka rastin të punojë me Jozefina Topallin.

E konsideroj veten shumë me fat që më është dhënë mundësia të punoj pranë zonjës Jozefina Topalli, të cilën e vlerësoj mbi të gjitha për profilin e saj të spikatur në politikë, dhe e çmoj marrëdhënien e veçantë që znj. Topalli ka krijuar me stafin e saj”, ka thënë Rosela.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi