Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ballmer: Windows Cloud vjen se shpejti

Shko poshtë

Ballmer: Windows Cloud vjen se shpejti

Mesazh nga Linddt prej Mon Sep 13, 2010 7:41 pm

Drejtori ekzekutiv i Microsofit, Steve Ballmer, ka zbuluar javën e kaluar disa prej detajeve të sistemit të ri operativ, që synon të ndihmojë programuesve të zhvillojnë aplikacione të Internetit.

Sistemi operativ, i njohur si Windows Cloud, pritet të dalë muajin e ardhshëm dhe sipas Ballmer është një projekt i ndarë nga Windows 7, sistemit operativ të propozuar të pasojë Windows Vista.

Ballmer, ka qenë i shkurtë në detajet, por ka theksuar se strategjia softuerit nuk do të thotë largimin e produkteve kyçe si Office, tërësisht nga kompjuteri juaj.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi