Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sony Ericsson C902, nje celular elegant

Shko poshtë

Sony Ericsson C902, nje celular elegant

Mesazh nga Linddt prej Mon Sep 13, 2010 7:42 pm

Në treg janë hedhur me shumicë modele të ndryshme të celularëve mirëpo së fundi është një model që mahnit me pamjen e tij. Modeli C902 i Sony Ericssonit duket model serioz dhe i biznesit, por njëkohësisht edhe argëtues dhe në trend.

Është vështirë të paramendohet që një telefon ngjyrë kuqe të mund të përdoret nga të dy gjini, mirëpo Sonny Ericsson e ka gjetur nuancën e duhur të ngjyrës. Megjithatë, nëse vërtetë nuk ju pëlqen kjo ngjyrë, atëherë e keni edhe versionin ngjyrë të zezë.
Telefoni ka trashësi prej vetëm 10.5 milimetra – dhe kështu ka marrë statusin e foto-telefonit më të hollë (me 5 megapixel) në botë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi