Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Biografia e Carla Brunit, “çmend” pallatin Elizes

Shko poshtë

Biografia e Carla Brunit, “çmend” pallatin Elizes

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 4:51 pmSë fundmi, ajo që shqetëson pallatin Elize është një biografi e paautorizuar e bukuroshes italiane që pritet të dalë në treg javën tjetër.

Pavarësisht përpoekjeve për ta bllokuar botimin, libri që rrëfen jetën intime të Brunit me shumë meshkuj, do jetë shumë shpejt në duart e francezëve.

Biografia shkon deri aty sa e përshkruan Brunin si një femër shumë ambicioze, madje mendohet se ajo ka ftuar edhe ish të dashurit VIP në shtëpinë e saj, për t’i prezantuar me bashkëshortin. “Carla, Une Vie Secrete”, titullohet libri i autores Besma Lahouri, e cila në vitin 2008 ka publikuar edhe biografinë e Zinedine Zidane.

“Prej dy vjetësh, Bruni ka rishkruar historinë e saj duke ndryshuar imazhin dhe besimin e saj për të majtën. Në fund të fundit, Bruni që shohin francezët nuk është e vërtetë”, thuhet mes të tjerash. Sipas gazetës franceze “Le Parisien”, pallati Elize ka marrë një kopje duke analizuar deri në detaje një mundësi për të cuar cështjen në gjykatë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi