Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mihrija dhe Naimi do të adaptojnë një vajzë

Shko poshtë

Mihrija dhe Naimi do të adaptojnë një vajzë

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 4:52 pmNaim Abazi dhe Mihrije Braha kanë pohuar se do të fillojnë procedurat për adaptimin e një vajze, pasi prej disa vjetëve martesë qifti ka vetëm një djalë.

Për të mbuluar mungesën tjetër më një fëmijë ata me siguri kanë menduar që Platorin ta gëzojnë me një motër.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi