Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Jonida e preferuara e kopertinave

Shko poshtë

Jonida e preferuara e kopertinave

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 4:53 pmJonida Maliqi po çmend kopertinat në Kosovë.

Edhe pse gjithmonë ka qenë e preferuar atje, me herët nuk ka pasur rast të paraqitet aq shumë, ndërsa në muajin gusht revistat në Kosovë i kanë dhënë hapësirë të konsiderueshme imazhit të Jonida Maliqit.

Gjithmonë nëpër shkrime të mediave është thënë shprehja “Jonida është e veçantë” dhe këtë gjë e vërtetojnë këto vite në skenë dhe paraqitjet e saj, gjithashtu debat nëpër media ka pasur gjithmonë edhe për lukun e saj të veçantë ndër këngëtaret tjera.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi