Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ami dhe Ermali ‘marketing’ me fotot e dasmës

Shko poshtë

Ami dhe Ermali ‘marketing’ me fotot e dasmës

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 4:56 pmErmal Mamaqi dhe Amarda Toska, kurorëzuan këtë fundjavë dashurinë e tyre disa vjeçare me martesë. Një dasmë larg tradicionales, dhe natyrisht shumë më e veçantë nga të tjerat që kemi parë deri më tani.

Kemi mundur të mësojmë shumë pak detaje nga dasma e çiftit duke qenë se të dy kanë qenë shumë diskret në dhënien e informacioneve.

Kështu në dasmë kënduan vëllezërit korçar dhe këngëtarja Artjola Toska. Veshjet e tyre ishin shumë speciale, dhe janë pjesë e koleksionit të ri, ende të pazbuluar.

Natyrisht ka patur dhe shumë të ftuar VIP, duke filluar nga aktorët e spektaklit “Portokalli”, për të kaluar tek aktorët e “Apartamentit 2XL”, e deri tek këngëtarë e artistë të njohur të skenës, të cilët çifti ka mundur t’i bëj miq gjatë rrugëtimit në botën e medias.

Duke qenë se prej kohësh bashkëjetojnë nuk i duhet të kujdesen për arredimin e strehëzës së re të dashurisë. Muajin e mjaltit siç kemi mësuar në javët paraardhëse do ta kalojnë në Arbua, Karaibe.Fotot e dasmës, i janë shitur një mediaje, pasi sikundër bëjnë edhe yjet e tjerë në botë, Ami dhe Ermali dëshirojnë ta përdorin pak edhe për marketing dasmën e tyre.

Ndonëse në fillim thanë që fotot do t’i shpërndanin në disa media (me kushtin që të zgjidheshin prej tyre), nga komunikimi që patëm me nusen, zbuluam se Ami do ketë ndryshuar mendim./balkanweb/
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi