Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

LG Prada II ne shitje deri ne fund te vitit

Shko poshtë

LG Prada II ne shitje deri ne fund te vitit

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 5:11 pm

LG dhe Prada Group, partneriteti i të cilëve në mars të vitit 2007 ka rezultuar me lansimin e celularit të parë të ndjeshëm në prekje Prada, kanë paralajmëruar daljen edhe të serisë së dytë të këtij celulari deri në fund të këtij viti.

Pothuajse identik me celularin e parë LG Prada, seria e re përmban tastierë ultra të hollë, me ngjyrë të argjendtë, e cila tërhiqet prapa ekranit. Është ruajtur koncepti origjinal minimal, derisa nga opsionet e avancuara gjithsesi duhet ndarë mundësinë e lidhjes së video thirrjeve me anë të rrjetit 3G, HTML browser, kamerën 5 megapikselëshe me thjerrëzën optike Schneider-Kreuznach si dhe mbështetjen për lidhjen Wi-Fi.

Siç pohohet në deklaratën për shtyp të kompanisë së suksesshme nga Koreja Jugore, çmimi fillestar i celularit të ri me dizajn të përsosur do të jetë 600 euro, gjersa ai deri në fund të vitit 2008 do të jetë në shitje nëpërmes operatorëve kryesorë të telefonisë mobile në Itali, Britani të Madhe, Gjermani, Spanjë dhe Holandë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi