Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Arrin versioni i pare i Firefox per celulare

Shko poshtë

Arrin versioni i pare i Firefox per celulare

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 5:14 pm

Shfrytëzuesit për të cilët Internet Explorer, Opera e Safari në versionet e tyre mobile nuk janë aq të mirë sa duhet, do t’i gëzohen lajmit se është paraqitur versioni i parë testues mobil i Firefox.

Firefoxi mobil tani për tani quhet Fennec dhe punon ekskluzivisht në Nokia N800 apo N810, mirëpo është e mundur që të instalohet edhe në versionin për Windows, Linux apo Mac OS X nëse veçse doni të zbaviteni me shfletuesin.

Mundësitë janë bukur të kufizuara, por mund të merret me mend se Fennez me kohë do t’i bëhet konkurrent i fuqishëm për Opera e Safari (Internet Explorer mobil është aq i keq sa që nuk dëshirojmë as ta përmendim).
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi