Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Usb dy gigabyte ne forme unaze

Shko poshtë

Usb dy gigabyte ne forme unaze

Mesazh nga Linddt prej Wed Sep 15, 2010 5:14 pm

Kur bëhet fjalë për shkopinjtë USB për memorie, me të vërtetë kemi parë shumë gjëra, mirëpo aty-këtu ka edhe prej atyre që ende arrijnë të na befasojnë.

Kompania Solid Alliance kështu ka paraqitur memorie USB me kapacitet prej dy gigabajt të vendosur në unazën me formë kafke. Kafka ka dy pjesë, ku proteza e dhëmbëve është një kapak i cili fsheh qasjen USB.

Se sa është kjo praktike, nuk e dimë, mirëpo nëse ashtu kështu keni vendosur të bartni një unazë të këtillë, pse mos t’ia shtoni edhe ndonjë funksionalitet?

Çmimi megjithatë është shumë i kripur: 145 dollarë amerikanë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi