Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Me do s'me do,.........

Shko poshtë

Me do s'me do,.........

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 12:17 pm

nje djale dhe nje vajze po putheshin,dhe djali i thote vajzes,nga ta di une qe ti me do shume.une bej cte duash i tha vajza,djali i thote shko tek ai gjyshi dhe merri nje qime nga bytha.shkon vajza dhe i thote o xhaxhi do me japesh nje qime nga bytha.po i thot xhaxhi dhe i jep nje qime dhe ia con djalit.me pas vajza e pyet djalin po une nga ta di a me don shume ti apo jo.une bej cfare te duash ti i thote djali.vajza i thote shko merri atij gjushit nje qime nga bytha.shkon djali dhe i thot plakut me jep nje qime nga bytha.plaku i thote:pse ca u bo bytha ime lule me do apo sme do...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi